Skip to main content

DEŇ MATIEK – ČAS BEŽÍ

Milí rodičia i nerodičia!

Blíži sa Deň matiek – Čas beží – už 5 rokov konáme 💚

Čas beží, deti rastú, emisie stúpajú a klimatické opatrenia stále neprichádzajú. Aj na deň matiek chceme pripomenúť, že sme stále znepokojené.

Vezmite deti, rodiny, priateľov a príďte za nami 12.05.2024 od 10:00 -11:00 hod na Hlavné námestie, aby sme vytvorili obrovské hodiny, ktoré natočíme a pošleme predstaviteľom všetkých politických strán – zastavenie klimatickej zmeny musí byť prioritou pre každú vládu. 

Dochádza nám čas a potrebujeme rozhodné činy, ktoré zaistia, aby i naše deti mohli žiť vo svete, ktorý nebude ohrozený klimatickou zmenou. Vzhľadom na kroky súčasnej vlády, to vyzerá, že tento čas sa nielen zastavil, ale hodiny idú dokonca naspäť.

Spolu dokážeme vytvoriť konštruktívny tlak, aby sme rozhýbali našich politikov a političky k činom. Na každom koliesku v súkolí záleží! Poď nám pomôcť vytvoriť hodiny, ktoré symbolizujú že čas beží, klimatická kríza nepočká!

Potrebujeme aspoň 60 ľudí – za každú stratenú minútu, hodinu – jedného či jednu. Čím viac tým lepšie!

Pridaj sa k nám a prosím vyplň kontaktný formulár, aby sme vedeli, koľko ľudí príde a aby sme vás vedeli kontaktovať v prípade, že sa aktivita zmení kvôli počasiu:
https://forms.gle/tZaDuy1Wyha9jY8Z6

Ďakujeme💚

Je najvyšší čas!